Vyhľadať kandidáta

do
Asap < 2 mes. > 3 mes.
Adrián

Interim manažér   (ID: #99)

počet zobrazení: 217
Interim manažér
0 €
Prax v oblasti Automotive od roku 2001 na pozíciách 3 x Quality Manager, Plant Manager, 2 x Project Manager, Quality Notification Coordinator, SAP ITC. Ako Quality Manager rozbiehal závod v oblasti výroby plastov pre automotive. Ovláda nasledovné metódy:
- TQM
- EMS
- IATF 16949:2016
- Process audit VDA 6.3
- SPC
- Six Sigma
- Internal auditor IATF 16949
- FMEA
- MSA
- 8D Report
- APQP, PPAP
- 5 Why Analyse
- Project Management
- 5S Method
- TPM
- Problem Solving
- a ďalšie metódy a normy uplatňované v automotive
Trnava
Myjava
Trnavský kraj
Nitra
ihneď
2 500,00 €
Vladimíra

Zubný lekár   (ID: #98)

počet zobrazení: 136
Zubná lekárka - absolventka
na vyžiadanie
Čerstvá absolventka Lekárskej fakulty v Olomouci. Preferuje prácu na klinike v Bratislave. V budúcnosti má záujem o implantológiu, konzervačné zubné lekárstvo. Nástup od septembra 2019.
Prebiehajúca rezervácia
Zobraziť profil
Bratislavský kraj
ihneď
1 800,00 €
Katarina

Director of Services   (ID: #97)

počet zobrazení: 151
0 €
Seniorný IT Servisný manažér so skúsenosťami z rôznych typov spoločností (logistika, preprava, oil).
Kandidát je skúsený v oblasti budovania a vedenia IT Servisnej organizácie, vrátane vedenia tímu servisných inžinierov v organizáciách do 300 zamestnancov. Okrem toho má skúsenosti s vedením IT Projektov v oblasti IT servisu a developmentu aplikácií.
Kandidát je veľmi pro zákaznícky orientovaný, počas svojej kariéry demonštroval pro-aktivitu a “can do” prístup, čo je kľúčové pre IT Support. Vždy bol aktívny v hľadaní nových príležitostí ako sa naučiť nové veci, hľadal si dobrovoľne projekty na ktorých by sa zlepšoval. Takým spôsobom sa mu na začiatku jeho kariéry podaril aj prechod z logistiky do IT.
Ľudský people manažér (zatiaľ tím do 5 ľudí), ktorý dáva dôraz na tok informáci a transparentnosť/férovosť vo svojom tíme.
Kandidát komunikuje aktívne v anglickom jazyku.
Bratislavský kraj
Nitrianský kraj
ihneď
2 650,00 €
Igor

Šéfkuchár   (ID: #95)

počet zobrazení: 127
Šéfkuchár 6* výletná loď
na vyžiadanie
Vysokokvalifikovaný kandidát s dvadsaťročnou praxou v zahraničí. Permanentné vzdelávanie a školenia sú preňho samozrejmosťou. Učil sa od Michelinových kuchárov a kapacít ako Chef Chuan Amador. Posledných 16 rokov výletné lode najvyššieho štandardu, predtým hotelové zariadenia v Alpách. Sofistikované receptúry, znalosť noriem, HACCP, kalkulácie, vedenie 20-členného tímu. Svoje skúsenosti chce rozvíjať v gastronomickom zariadení s potenciálom poskytovania služieb vysokého štandardu.
Prebiehajúca rezervácia
Zobraziť profil
Prievidza
od 3 mesiacov
2 000,00 €
Igor

Kuchár   (ID: #94)

počet zobrazení: 141
Kuchár
na vyžiadanie
Vyučený kuchár s 5-ročnou praxou v zahraničí, Taliansko, Nemecko. Zručný, slušný, ochotný ďalej rozvíjať svoje zručnosti. Preferuje hotelové zariadenie s vyšším štandardom poskytovania gastronomických služieb.
Nitra
Senec
ihneď
1 000,00 €
Vladimíra

Project Manager    (ID: #93)

počet zobrazení: 155
Projektový manažér
0 €
Senior projektový manažér so skúsenosťami z investičných projektov. Riadil projekty vo výrobe, ale aj výstavbe a modernizácii v domácom, aj medzinárodnom prostredí. Silná orientácia na zefektívňovanie a zlepšovanie procesov, zoštíhľovanie, modernizáciu, zavádzanie technických riešení. Skúsenosti s výberovými konaniami, koordináciou nákupu, logistiky, výrobných, montážnych a technických kapacít. Disponuje koncepčným, analytickým myslením. Preferuje rôznorodosť s neustálym potenciálom na zlepšovanie. Záujem pracovať v dynamickom prostredí s možnosťou využitia osobného potenciálu a skúseností. Automotive, strojárstvo, elektrotechnika. Plynule komunikuje v anglickom jazyku, dohovorí sa francúzsky, rusky aj japonsky.
Trnavský kraj
ihneď
1 600,00 €
Igor

Director of Services   (ID: #92)

počet zobrazení: 147
Hlavný projektový manažér
na vyžiadanie
Senior kandidát s bohatými skúsenosťami v IT Operations. Ako manažér a člen TOP manažmentu manažoval servisné tímy (300 – 1000 ľudí) pre klientov v rámci EMEA (UNIX, Wintel, SAP, DB2, Mainframe, Asset management, Network services, Service management teams). Zodpovednosť za kvalitu poskytovaného servisu, personálne zabezpečenie, rast a spokojnosť klientov. Participácia na stratégii a budovaní delivery centra, vedenie a nastavovanie LEAN procesov. Manažovanie servisných tímov (Nordic, ITA, UKI, BeNeLux, CEE). Preferuje kontakt so zákazníkom, nastavovanie vzťahov s klientom, zlepšovanie a poskytovanie služieb pre klienta. Možná relokácia SK, ČR, HU, AT.
Slovensko
ihneď
3 900,00 €
Soňa

Stolár   (ID: #91)

počet zobrazení: 134
stolár
700 €
Námestovo
ihneď
700,00 €
Marta

Operátor výroby   (ID: #90)

počet zobrazení: 140
Operátor výroby
na vyžiadanie
Trenčín
Dubnica nad Váhom
Nová Dubnica
ihneď
750,00 €
Marta

CNC nastavovač   (ID: #89)

počet zobrazení: 129
Kovoobrábanie
na vyžiadanie
Nové Mesto nad Váhom
Trenčín
do 2 mesiacov
1 600,00 €
Marta

Servisný technik    (ID: #88)

počet zobrazení: 135
Elektromechanik
na vyžiadanie
Trenčín
Ilava
do 2 mesiacov
1 100,00 €
Marta

CNC programátor   (ID: #87)

počet zobrazení: 128
Obsluha a nastavenie CNC strojov
na vyžiadanie
Myjava
Nové Mesto nad Váhom
do 2 mesiacov
1 400,00 €