Veľmi si vážime, že ste sa rozhodli navštíviť
náš interaktívny webový portál.

Doba, v ktorej žijeme, rovnako aj slovenský pracovný trh je čoraz dynamickejšia.
Prevyšujúci dopyt zamestnávateľov nad dostupnou ponukou kvalifikovaných zamestnancov
vyžaduje inovatívne riešenia.

O nás

Tendencie vývoja trhu, ako aj desaťročné skúsenosti a znalosti personálneho biznisu nás motivovali k vytvoreniu tohto jedinečného webového priestoru. Našou snahou je zjednotiť ojedinelé snahy personálnych agentúr a ponúknuť unikátnu možnosť interakcie zamestnávateľov a recruiterov na jednej virtuálnej platforme.

Webový portál Zamestnám.sk vytvára personálnym spoločnostiam, recruiterom jedinečný priestor na bezplatné zverejňovanie profilov vlastných, aktívnych, stretnutých kandidátov, ktorí prejavili tendenciu k zmene pracovného miesta.

Návštevníkom portálu z radov zamestnávateľov, manažérov firiem, HR manažérov dáva portál možnosť si tieto profily bezplatne na jednom mieste prezerať a v prípade záujmu sa priamo skontaktovať s inzerujúcimi personálnymi spoločnosťami, za účelom dohodnutia ďalšieho postupu pri získaní vyhovujúceho kandidáta.

Veríme, že naša myšlienka a úsilie, ktoré sme vynaložili a neustále vynakladáme, prinesie okrem trhovej opodstatnenosti aj reálne výsledky a bude WIN-WIN biznis riešením pre všetkých zúčastnených.

Čo s nami získate?

Neobmedzený počet inzerátov zdarma
Interaktívny Marketplace
Smart Match
Jednoduchá registrácia
Nastavenie vlastného vyhľadávacieho agenta Watchdog
Intuitívna administrácia
Okamžité obchodovanie podľa vami nastavených podmienok
Garancia preverenia kandidátov

Pre recruiterov

Sme presvedčení, že aj vy denne stretávate skvelých kandidátov, no nie vždy sa vám ich podarí všetkých úspešne umiestniť. Radi by ste zužitkovali vynaložený čas a námahu? Páčilo by sa vám rozšírenie portfólia vašich klientov bez nákladov na interný Business Development?

S naším inovatívnym business modelom sa už nebudete musieť obmedzovať s ponukou kvalitných kandidátov len na portfólio vlastných klientov.

Jednoduchou registráciou získate zdarma možnosť neobmedzeného počtu zverejňovania vašich aktuálnych inzerátov počas neobmedzene dlhej doby.

Pre zamestnávateľov

Uvedomujeme si, že nájdenie vyhovujúceho zamestnanca v dnešnej dobe, kedy dopyt prevyšuje ponuku nie je pre vás vôbec jednoduché. Ak vás tlačí čas a akútne potrebujete pre svoje fungovanie novú posilu, ste na správnom mieste. Vytvorili sme pre vás priestor, vďaka ktorému sa hľadanie vášho budúceho zamestnanca značne zjednoduší.

Náš portál je denne aktualizovaný o nových potenciálnych kandidátov, pripravených nastúpiť na nové pracovné miesto.

Máte možnosť vytvoriť si vlastného vyhľadávacieho agenta (služba watchdog). Pokiaľ sa na našom portáli objaví kandidát podľa vami zvolených kritérií, sľubujeme, že sa o tom dozviete ako prví.

Našou úprimnou snahou je zjednodušenie a zefektívnenie procesu výberu nových zamestnancov, garancia ponuky preverených a hlavne aktuálnych kandidátov z interných databáz personálnych agentúr.

Nehľadajte! Vyberte a zamestnajte!

Sme tu pre vás

E-mail

info@zamestnam.sk